Суд оприлюднив листування Джонні Деппа, в яких він погрожує розправою Ембер Херд

Суд оприлюднив листування Джонні Деппа, в яких він погрожує розправою Ембер Херд
27.02.2020 19:48


56-річний Джонні Депп і 33-річна Ембер Херд вже не перший рік з’ясовують свої стосунки в суді. Напередодні адвокати актриси надали нові докази того, що в шлюбі Депп не тільки застосовував насильство по відношенню до Херд, але і посилав в її адресу погрози розправи.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Так, на черговому судовому засіданні були зачитані фрагменти з листування Джонні Деппа з другом Полом Беттані, датовані 2013 і 2014 роками. У цих повідомленнях актор пропонує приятелеві спалити і втопити тіло Херд:


“Давайте спалимо Ембер! Давайте утопимо її, а потім спалимо. А потім я т ***** її обгорілий труп, щоб переконатися, що вона дійсно мертва!”


В іншому повідомленні все тому ж Полу Беттані (його Депп писав в 2014 році, вже після того, як Херд звинуватила його в нападі на неї під час перельоту на приватному літаку) актор зізнається, що вживав наркотики і зловживав алкоголем, через що практично не контролював свою поведінку.


“Я не їв кілька днів до того, як забрати Ембер, щоб разом вилетіти в Лос-Анджелес … Тільки порошки, півпляшки віскі, тисяча енергетиків, горілка, таблетки і пляшка шампанського в літаку. І до чого це призвело? Я був в люті, кричав на всіх матом і ображав кожного, хто до мене наблизиться. Я просто довбанутий і вихлюпую свою агресію на улюблених людей, але я занадто старий, щоб бути таким хлопцем. Але таблетки – це прекрасно!”


Цікаво, що раніше Джонні Депп заперечував факт прийому наркотичних і психотропних препаратів. Цього разу, до речі, представники актора за традицією знову все заперечують – вони спростували всі звинувачення, пов’язані з наданими на недавньому суді новими доказами його агресії в бік колишньої дружини.


Джерело статті: “http://wworld.com.ua/showbiz/64025”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top