Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age

Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age
27.02.2020 19:16

Компанія Yves Rocher презентувала нову гаму продуктів, що дозволяють домогтися дивовижних результатів у боротьбі з глобальними віковими змінами шкіри — втратою пружності, опущеннням верхньої повіки і появою глибоких зморшок. Революційний прорив у виробництві антивікової косметики став можливим після відкриття рослини, здатної чинити вражаючий ліфтинг-ефект.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age

Нова гамма продукції Lifting Végétal містить екстракт дикої рослини Ajuga reptans (друга назва – Дівоча Краса). Непоказна на вигляд, вона має вражаючу живучість, витривалість і здатність рости і розмножуватися у будь-яких кліматичних умовах. Своєю живучістю, як з’ясували експерти Yves Rocher, Дівоча Краса завдячує особливій макромолекулі, яка за структурою збігається з колагеном людини. І експерти Yves Rocher за допомогою сучасних біотехнологічних процесів зуміли вилучити цю макромолекулу, отримавши унікальний концентрат, якийлегко асимілюється зі шкірою – і володіє високою ефективністю у боротьбі з глобальними віковими змінами шкіри.

Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age

"Ця високотехнологічна методика дозволила зберегти природні ресурси і дбайливо ставитися до навколишнього середовища, так як при її використанні немає необхідності вирощувати велику кількість рослин", — підкреслюють у компанії.

Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age

Концентрат колагену з дикоїрослини Дівоча Краса, згідно з дослідженнями, допоможе відновити структуру і поліпшить тургор шкіри, зміцнить її каркас. А також посилить клітинну активність, підвищить натяг клітинної мембрани на 19%, а синтез еластину – на 27%.

Гамма Lifting Végétal представлена 5 продуктами. Стар-продукт гами "Ліфтинг і Зміцнення" – Концентрована Сироватка для Обличчя і Шиї – діє на клітинному рівні, завдяки чому вже за місяць використання зморшки стають менш помітними, а тургор і тонус шкіри відновлюється.

Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age

Також у лінії представлені Денний і Нічний креми, які допоможуть зменшити зморшки, зміцнити шкіру на клітинному рівні і відновити її об’єм.

Зменшення зморшок після місячного використання кремів гами відзначили 100% жінок, які брали участь у тестуванні.

Флюїд-Хайлайтер додасть шкірі природного сяйва і чинить миттєвий ефект: видимі зморшки стають візуально менш помітними вже при першому нанесенні продукту.

А Крем-Гель для Контура Очей не тільки освіжає шкіру навколо очей, а й миттєво знімає набряки.

Yves Rocher презентували проривну технологію у світі anti-age

При цьому у виробництві гами Lifting Végétal компанія Yves Rocher дотрималася своїх головних принципів: натуральність (до 98% компонентів – натуральні, а інгредієнти тваринного походження і мінеральні масла не використовуються взагалі); екологічність (всі упаковки підлягають вторинній переробці) і безпека (як і вся продукція компанії, гамма Lifting Végétal схвалена дерматологами і офтальмологами, а ефективність – доведена дослідженнями).

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/lady/yves-rocher-prezentuvali-prorivnu-tehnologiyu-u-sviti-anti-age.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top