Верховний Суд наказав Вінницькій міськраді надати АТОвцю землю для забудови

Верховний Суд наказав Вінницькій міськраді надати АТОвцю землю для забудови
15.02.2020 07:11

Верховний суд зобов’язав Вінницьку міську раду надати перелік вільних земель, які можуть бути передані безкоштовно під забудову, для АТОвця. Чоловік напередодні отримав відмову у такому проханні. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сайт Депутати.

Об этом сообщает Руспрес

У Постанові Верховного суду зазначено, що згідно даними Держгеокадастру станом на 2016 рік в межах міста Вінниці площа земель, яка не надана у власність або постійне користування складає 483,6969 гектара.

Учасник АТО ще у 2017 році звернувся до мерії з вимогою надати йому перелік вільних земельних ділянок під забудову, проте мерія не надала, зауваживши, що інвентаризація даних ділянків не проведена. Йому запропонували купити вільну землю на аукціоні. Така відповідь обурила чоловіка, тому він подав до суду.

Суд першої інстанції його позов повністю задовільнив і зобов’язав міську владу надати такий перелік вільних земель. Натомість, Апеляційний адміністративний суд став на бік міської ради. І ось на початку лютого Верховний суд підтвердив рішення міського суду і скасував рішення апеляційного. Тепер мерія зобов’язана створити такий перелік і надати його АТОвцю

– Ми будемо клопотати про накладення штрафу на міського голову і відкриття кримінального провадження щодо навмисного невиконання судового рішення, а також звертатись до Європейського суду з прав людини, – каже адвокат Сергій Корнійчук.

Фото: thestatesman.com


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/34703-verkhovnyi-sud-nakazav-vinnytskii-m”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top