ЗНО-2020: Новосад розповіла про нововведення для учасників

14.02.2020 17:18

Міністерка освіти Ганна Новосад повідомила, що в 2020 році завдання на ЗНО змінять в бік компетентісного підходу. Тести будуть більш дотичні до реальних життєвих ситуацій.

Об этом сообщает Роспрес

Як розповіла очільниця МОН в ефірі програми "Сніданок з 1+1", УЦОЯО впровадив зміни через результати з PISA. Нагадаємо, міжнародне дослідження якості освіти показало, що українські школярі не дотягнули до середніх показників, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Новини
Випускники шкіл можуть не складати ЗНО: кого це стосується

"Власний розвиток та самостійна робота – також важливий етап навчання в школі та до підготовки до ЗНО. Я вважаю, що в межах шкільного навчання підготуватися до тестів абсолютно реально", – наголосила Новосад.

На її думку, тестування повинне перевіряти навички компетентностей, які опановує дитина протягом шкільного часу і які закладені в основу Нової української школи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше було названо графік проведення ЗНО-2020.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "школа" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/zno-2020-novosad-rozpovila-pro-novovvedennya-dlya-uchasnikiv.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top