В Україні поліцейські будуть ловити автонахаб "на живця": що потрібно знати водіям

14.02.2020 14:16

З 13 лютого в Україні стартувала кампанія з виявлення водіїв порушників ПДР. Мова йде про тих порушників, які не поступаються дорогою каретам "швидкої допомоги", пожежним і транспорту ГСЧС зі включеними спецсигналами.

Об этом сообщает Роспрес


У прес-службі МВС зазначають, що профілактика на дорогах країни триватиме мінімум два тижні, хоча в разі потреби її можуть продовжити.


Як заявив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, проблема з автохамством на дорогах досить актуальна. У перші години такого "полювання" патрульні виписали 64 адміністративних протокола на водіїв, які не пропускали спецтранспорт.


У МВС нагадали, що за такий вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в сумі 510 гривень.


"Не треба забувати, що спецтранспорт поспішає на виклик, тому що хто потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя", — сказав Білошицький.


Нагадаємо, що в Одітел в Україні зможуть оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху в додатку "Дія".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-02-14/v-ukraine-politseyskie-budut-lovit-avtohamov-na-jivtsa-chto-nujno-znat-voditelyam-/188364”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top