Райдуга посеред зими: опубліковано фото незвичайного природного явища в Україні

Райдуга посеред зими: опубліковано фото незвичайного природного явища в Україні
02.02.2020 21:45

У неділю, 2 лютого, на Тернопільщині в зимовому небі з’явилася райдуга.


Про це на своїх сторінках в соцмережах повідомили місцеві жителі.


У місті Заліщики на ранковому небі помітили незвичайне явище — яскраву веселку.Також веселка з’явилася в Бережанах.Помітили дивовижне явище для зими раніше і в Івано-Франківську. Фотографію на своїй сторінці в Facebook розмістив відомий телеведучий Любомир Белей.Звернемо увагу, що райдуга невластива для зими, з’являється вона в основному у теплу пору року.


Нагадаймо, що завідуюча відділу прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух розповіла про нові наслідки зміни клімату для українських міст.


Детальніше читайте в матеріалі "Апострофа": Пилові бурі, посуха і пекло влітку: як зміни клімату вплинуть на Україну.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-02/raduga-posredi-zimyi-opublikovanyi-foto-neobyichnogo-prirodnogo-yavleniya-v-ukraine/187292”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top